Tajemnica nieużywanej windy (4)

Strzały na Emirates.
Reuters

Kolejny (islamski?) zamach w Londynie. Liczba ofiar śmiertelnych nieznana.
w.szefko

Islamistyczny terror nadal zabija. Setki ofiar po meczu Arsenalu. Dzięki rządowi Polska jest bezpieczna.
pasek TVP.info

Sherlock Holmes nie żyje!
Associated Press

Nic nie wiem. Nic nie wiadomo. Kompletnie nic nie wiem. I dlaczego miałbym kurwa zgasić tego papierosa?
TVP INFO, korespondencja z Berlina

[AKTUALIZACJA] Słynny detektyw nie żyje. Wśród podejrzanych o zabicie Holmesa znajduje się Polak.
PAP

Wczoraj odbył się pogrzeb Sherlocka Holmesa. Na ceremonię zaproszono tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół. Przemowę wygłosiła królowa Elżbieta, podtrzymywana przez swojego przystojnego prawnuka [ZOBACZ ZDJĘCIA].
Fakt

Nagroda za wskazanie miejsca pobytu Chorego Systema, podejrzanego o zabójstwo Sherlocka Holmesa, wzrosła do 5 mln. funtów. Poszukiwania przestępcy trwają od miesiąca. (…) Parlament europejski przyjął uchwałę o czasowej delegalizacji wszystkich wind w Unii Europejskiej. Ma to związek z groźbami terrorystycznymi organizacji Tajemny Spiseg Windziarzy. Do końca toku uchwała ma zostać ratyfikowana przez parlamenty krajowe.
Super Express

Czy pojadę do Drezna na premierę najnowszego smartphone’a mimo nowej fali zamachów? Oczywiście. Tylko on posiada apkę umożliwiającą omijanie wind!
spidersweb.pl

Tak więc śmierć Sherlocka Holmesa jest ostatecznym domknięciem ery białego człowieka w dziejach świata. Ten supermaczo, samiec alfa i modelowy wręcz mizogin (o tajonych zahamowaniach seksualnych) uosabiał całym swym smutnym żywotem zadufanie i bufonadę Zachodu. Nawet kiedy miał rację albo: zwłaszcza kiedy miał rację, zazwyczaj się mylił. Z tej perspektywy, jakkolwiek nie sposób popierać przemocy, aż zal, że Holmesa (jako ideę, nie człowieka!) ostatecznie uśmiercił nie Afrykanin, Azjata albo choćby feministka, a peryferyjny, bo peryferyjny, ale Europejczyk.
Krytyka Polityczna

Domniemany mecenas mafii składa prośbę o list żelazny dla Chorego Systema?

Jak nieoficjalnie dowiedziała się nasza redakcja, Marcin Mlaxis, słynny płocki prawnik skontaktował się z polskimi władzami w celu uzyskania listu żelaznego dla zabójcy Sherlocka Holmesa. Na poręczenie jest gotów przeznaczyć 10 milionów. W dowolnej europejskiej walucie.
TVN 24

UEFA ukarała warszawską Legię za niezgłoszony do delegata transparent podczas pierwszego meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy sumą 100 000 franków szwajcarskich. Oprawa na Żylecie przedstawiała zamaskowanego mężczyznę z pistoletem i napisem „Chory kills UEFA”. Klub nie zamierza się odwoływać. Legia przegrała spotkanie z Żalgirisem Kanagunda 0:3.
Przegląd Sportowy

W szumie generowanym, z przykrością trzeba stwierdzić, także i po naszej stronie politycznego sporu, wokół Chorego Systema zanika podstawowe dziś pytanie, mianowicie, czy jesteś za, czy przeciw PiS? Choreizm, a wymyśliliśmy ten termin już w maju zeszłego roku, to kolejna odmiana symetryzmu, czyli przekonanie, że inna Polska jest możliwa. Bez PiS i bez PO. Jest to nadzieja naiwna, krótkowzroczna i nie bójmy się tego słowa, najzwyczajniej w świecie głupia.
Polityka

Od z górą 30 lat stoi po stronie demokracji i wolności w Polsce. I stać będziemy nadal. I nie przeszkodzi nam w tym jakiś gówniarz w rodzaju Chorego Systema. Teraz się decyduje jaka, czyja i czy w ogóle będzie Polska, nie milczmy więc dłużej.
Gazeta Wyborcza

[SZOK I NIEDOWIERZANIE] Miliony naszych rodaczek chciałyby poznać bliżej osławionego terrorystę Chorego Systema. Niektóre są gotowe nawet za tę przyjemność zapłacić, wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie TVN Style. Także na portalach społecznościowych da się zauważyć wzmożone zainteresowanie tym najsłynniejszym obecnie Polakiem. Lidka: „Prawdziwy mężczyzna. Z brzuchem, nie jak te dzisiejsze dwudziestoletnie wymoczki. No i ex koszykarz” „Mieszka w Holandii. Z pewnością zna się na różach” w rozmarzeniu podsumowuje dyskusję Mel.
Pudelek

Czy Chory System na pewno jest prawdziwym Polakiem?
Gazeta Polska Codziennie

[Uprzejmie informujemy naszych czytelników, że niniejszy tekst rozpoczyna nowy cykl felietonów wybitnego prawnika. Marcinie, serdecznie witamy na pokładzie!] W ostatnich dniach na rynku pojawiły się koszulki, czapeczki, maski, nawet laleczki przedstawiające Chorego Systema – w tym miejscu pragnę przypomnieć, że przed wydaniem wyroku pozostaje on niewinny, dlatego wszelkie określenia typu „terrorysta” spotkają się z natychmiastową reakcją – niestety mam dla ich twórców smutną wiadomość: jak wszystko podlegają one prawu autorskiemu i ochronie prywatnego wizerunku, a jeśli do poniedziałku wyrobimy się z rejestracją Kościoła św. (świnki) Chorego Systema, to także podpadać będą pod obrazę uczuć religijnych, tak więc najpóźniej w przyszłym tygodniu producenci i handlarze nielicencjonowanych wyrobów marki Chory System mogą spodziewać się: spotkamy się w sądzie.
bezprawnik.pl

Guvniaki
Chory System

Czy Sherlock Hoolmes naprawdę nie żyje? Już raz umarł i zmartwychwstał! Dr. Watson odmawia komentarza.
The Sun

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s